نمایندگی تعمیر دوربین سونی در اصفهان در اختیار شرکت ایده آل دوربین می باشد . شرکت ایده آل دوربین به عنوان اولین شرکت ارایه دهنده خدمات پس از فروش دوربین های سونی آلفا ، افتخار دارد تا تمامی خدمات مورد نیاز برای تعمیر دوربین سونی ( آلفا ) در شهر اصفهان را ارایه نماید .

هموطنان عزیز و کاربران دوربین های سونی در شهر اصفهان لطفا به این نکته توجه داشته باشید که جهت دریافت خدمات تعمیر و خدمات پس از فروش دوربین های سونی ، حتما می بایست دوربین خود را به بخش فنی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده‌آل دوربین ارایه نمایید .

این مرکز به عنوان بزرگترین مرکز ارایه خدمات و تعمیرات دوربین های سونی در ایران ، تمامی سرویس های مجاز مرتبط با تعمیر دوربین سونی در شهر اصفهان را ارایه می نماید .
جهت تماس با بخش فنی نمایندگی تعمیر دوربین سونی لطفا با این شماره تلفن تماس حاصل فرمایید :
02166749494

خدمات تعمیر دوربین سونی به شرح زیر می باشند :
تعمیر تمامی اشکالات مرتبط با بور اصلی دوربین سونی ( MainBoard )
تعمیر تمامی اشکالات مرتبط با شاتر الکترونیکی دوربین سونی
تعمیر تمامی اشکالات مرتبط با سنسور دوربین سونی
تعمیر تمامی اشکلات مرتبط با قسمت کفشک دوربین سونی
تعمیر یا تعویض ال سی دی دوربین سونی
تعمیر یا تعویض ویزور الکترونیکی دوربین سونی

در بخش فنی نمایندگی تعمیر دوربین سونی در شهر اصفهان کلیه دوربین های سونی سری آلفا تحت پوشش خدمات قرار می گیرند . از جمله مهمترین دوربین های قابل تعمیر در این مرکز عبارتند از :

تعمیر دوربین سونی a7
تعمیر دوربین سونی a7II
تعمیر دوربین سونی a7 III
تعمیر دوربین سونی A7R III
تعمیر دوربین سونی a7R IV
تعمیر دوربین سونی a7s
تعمیر دوربین سونی a7s II
تعمیر دوربین سونی a7c
تعمیر دوربین سونی a9
تعمیر دوربین سونی a9 II
تعمیر دوربین سونی a6500
تعمیر دوربین سونی a6600

تعمیر دوربین سونی در اصفهان با گارانتی سه ماهه ایده آل دوربین همراه می باشد. تمامی قطعات تعمیر شده در بخش فنی تعمیر دوربین سونی به مدت سه ماه از سوی این شرکت گارانتی شده و در صورت بروز اشکال مجدد از ناحیه تعمیر شده ، تعمیرات مجدد به صورت رایگان صورت می پذیرد .