معرفی دوربین فیلمبرداری سونی Sony PXW-Z90V
دوربین فیلمبرداری سونی Sony PXW-Z90V یک دوربین با قابلیت اتوفوکوس تشخیص حرکت و توانایی فیلمبرداری HDR در قالب یک بدنه بسیار کوچک و کم حجم می‌باشد. این دوربین برای فیلمبرداری از مراسم‌ها؛ پخش اخبار تولیدات تلویزیونی و... مناسب است. در درون بدنه این دوربین از یک سنسور 1" Exmor RS CMOS با قابلیت فیلمبرداری UHD 4K (3840 x 2160) استفاده شده است. لنز آن از نوع زوم اپتیکال 12x Zeiss می‌باشد و دارای یک ویزور الکترنیکی OLED به همراه مانیتور ال سی دی 5/3 اینیچ لمسی است. این دوربین قادر است تا فیلمبرداری را با کیفیت 4K انجام دهد.
استفاده از پروفایل تصویر برداری Hybrid Log-Gamma (HLG) شما را قادر می‌سازد تا تصاویر با کیفیت 4K را با خروجی نرم و روان همانند HDR بدون نیاز به تدریج رنگ در طول زمان ادیت به دست آورید. ثبت تصاویر با کیفیت و با کنتراست مطلوب با استفاده از لنزی به دست می‌آید که دارای قدرت زوم 12x بوده و زوم دیجیتال 18x 4K را نیز به وجود می‌آورد.

جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در تماس باشید.

62999596
معرفی دوربین فیلمبرداری سونی Sony HXR-NX80
در هر زمانی که به ثبت تصاویر و فیلم‌های 4K HDR نیاز است؛ از دوربین فیلمبرداری سونی Sony HXR-NX80 می‌توان استفاده نمود. این دوربین بسیار کوچک و کم حجم دارای اتوفوکوس تشخیص حرکت بوده و از توانایی فیلمبرداری HDR برخوردار است.
استفاده از این دوربین برای فیلمبرداری مراسم‌ها؛ پخش اخبار؛ تولیدات تلویزیونی و... مناسب است. برای تولید این دوربین از یک سنسور 1" Exmor RS CMOS با کیفیت 14.2MP به همراه لنز زوم اپتیکال 12x Zeiss، ویزور OLED و مانیتور ال سی دی لمسی 3.5" استفاده شده است.
این دوربین قادر به انجام فیلمبرداری 4K in XAVC S 4K, streams via 2.4/5 GHz و دارای لاگ S-Log3/S-Gamut3 می‌باشد.