معرفی دوربین فیلمبرداری سونی Sony PXW-Z90V
دوربین فیلمبرداری سونی Sony PXW-Z90V یک دوربین با قابلیت اتوفوکوس تشخیص حرکت و توانایی فیلمبرداری HDR در قالب یک بدنه بسیار کوچک و کم حجم می باشد . این دوربین برای فیلمبرداری از مراسم ها ؛ پخش اخبار تولیدات تلویزیونی و ... مناسب می باشد . در درون بدنه این دوربین از یک سنسور 1" Exmor RS CMOS با قابلیت فیلمبرداری UHD 4K (3840 x 2160) استفاده شده است . لنز آن از نوع زوم اپتیکال 12x Zeiss می باشد و دارای یک ویزور الکترنیکی OLED به همراه مانیتور ال سی دی 5/3 اینیچ لمسی  می باشد . این دوربین قادر است تا فیلمبرداری را با کیفیت 4K انجام دهد .

استفاده از پروفایل تصویر برداری Hybrid Log-Gamma (HLG) شما را قادر می سازد تا تصاویر با کیفیت 4K را با خروجی نرم و روان همانند HDR بدون نیاز به تدریج رنگ در طول زمان ادیت به دست آورید . ثبت تصاویر با کیفیت و با کنتراست مطلوب با استفاده از لنزی به دست می آید که دارای قدرت زوم 12x بوده و زوم دیجیتال 18x 4K را نیز به وجود می آورد .
معرفی دوربین فیلمبرداری سونی
Sony HXR-NX80

در هر زمانی که به ثبت تصاویر و فیلم های 4K HDR نیاز است ؛ از دوربین فیلمبرداری سونی  Sony HXR-NX80 می توان استفاده نمود. این دوربین بسیار کوچک و کم حجم دارای اتوفوکوس تشخیص حرکت بوده و از توانایی فیلمبرداری HDR برخوردار است .
استفاده از این دوربین برای فیلمبرداری مراسم ها ؛ پخش اخبار ؛ تولیدات تلویزیونی و ... مناسب است . برای تولید این دوربین از یک سنسور 1" Exmor RS CMOS با کیفیت 14.2MP به همراه لنز زوم اپتیکال 12x Zeiss ، ویزور OLED  و مانیتور ال سی دی لمسی 3.5" استفاده شده است .
این دوربین قادر به انجام فیلمبرداری 4K in XAVC S 4K, streams via 2.4/5 GHz و دارای لاگ S-Log3/S-Gamut3 می باشد .